2023 Bilsem Mülakat Tarihleri

Herkese tekrar merhabalar, BİLSEM 2. aşama için bireysel değerlendirme (Mülakat) tarihleri açıklandı. Eğer bireysel değerlendirmeye girecekseniz 15 Mayıs - 28 Temmuz tarihleri arasında size bir tarih ve saat belirtiliyor. Bu tarih ve saat bilgisi çocuğunuzun okuluna gönderiliyor. Bu bilgiyi okulunuzdan alabilirsiniz.

Sayısal

Hafıza

Sözel

Görsel

Mantık

Dikkat

Peki, Bilsem Sınavı ikinci aşamaya nasıl hazırlanacağım diyorsanız ...

Bilsem Zeka işte bu noktada size yardımcı olmak için burada. Bilsem Zeka mobil uygulamasında çocuğunuzun  bilişsel kabiliyetlerini geliştirmesi ve ikinci aşama değerlendirmelerine nitelikli bir şekilde hazırlanması için gereken her şey var. Bilsem Zeka’da Günlük Testler ve Haftalık Denemeler sayesinde çocuklar, bilişsel kabiliyetlerini geliştirecek aynı zamanda Provalar ile bilsem değerlendirmesi provası yapabilecekler. Bunun Yanında, uygulamada yer alan şampiyonlar listesi, rozetler ve performans ölçme ve değerlendirme ekranları ile çocuklar kendilerini sürekli olarak geliştirme motivasyonu bulacaklar. Ayrıca bireysel değerlendirme aşamasına özel 6 derslik zoom üzerinden gerçekleştirilecek canlı dersimiz de pakete dahil olacak.     

Uygulamamızın bağlantısına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Önünüzdeki mülakata hazılık için size özel büyük bir indirim yaptık. Kısa bir süreliğine 3 Aylık Bilsem Zeka Aboneliği ve 5 Prova bileti ve canıl derslerden oluşan paketimiz sadece 449 ₺  fiyatına. Eğer avantajlı hazırlık paketlerimize bakmak ve satın almak isterseniz buradan erişebilirsiniz.

Öğrenci Sınıf Bilgisi
Görüşme Saati