Çocuklarınızın zeka gelişimleri, beceri gelişimi, ve BİLSEM hazırlık sürecinde onların en büyük destekçisi, sizin de en güvenilir yardımcınız olmaya devam edeceğiz.

Biz Kimiz?

Meta Beyin Eğitim Bilişim Yayıncılık ve Danışmanlık Limited Şirketi, kendini eğitime ve çocuklara adamış, alanında uzman akademisyen, pedagog ve öğretmenlerin sevgiyle ve özenle çalıştığı bir şirkettir.

Bilsem Zeka Nedir?

Okul öncesi ve ilkokul çocuklarının Dikkat ve Odaklanma Gelişimine %100 çözüm sunan, öğrencileri Bilsem ve tüm Yeni Nesil Sınavlara en iyi şekilde hazırlayan PEDAGOJİK bir uygulama olan BİLSEM ZEKA, Devlet Desteği ile geliştirilmiş bir eğitim platformudur. Boğaziçi Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi akademisyenlerinin önderliğinde geliştirildi. Geliştirme aşamasında pedagoji alanında uzman doktorların ve oyun uzmanlarının desteği alındı.

bilsem

Bilsem Zeka

Çocuklarınız Bilsem Zeka sayesinde tüm hayatında ihtiyaç duyacağı temel bilişsel kabiliyetlerini farkında olmadan geliştirecektir. 

Bilsem Zeka uygulamasının çocuğunuzun gelişimine olan katkısını çocuğunuzun okul derslerinde ve günlük yaşamında da gözlemleyeceğinize eminiz.