BİLSEM BİREYSEL DEĞERLENDİRME DENEME SINAVI

Bilsem mülakat deneme sınavı

BİLSEM mülakat sınavı hazırlık sürecinde kendinizi değerlendirmek ve eksiklerinizi görmek oldukça önemlidir. Bu noktada, Bilsem Zeka olarak Türkiye Genelinde uyguladığımız BİLSEM Mülakat Deneme Sınavı size yardımcı olabilir. Türkiye genelinde yapılan deneme sınavını çözerek seviyenizi ölçebilirsiniz.

Bilsem Mülakat Hazırlık

Bilsem Mülakat LP

Bilsem Zeka 2. Aşama Deneme Sınavı ile Neler Kazanabilirsiniz?

  • Sınav Formatına Alışma: Deneme sınavları, asıl sınav ile aynı formatta hazırlanır. Bu sayede sınav günü sürprizlerle karşılaşmazsınız.
  • Zaman Yönetimi: Deneme sınavları, size sınavda ne kadar sürede soru çözmeniz gerektiğine dair fikir verir. Bu sayede zamanınızı daha iyi yönetebilirsiniz.
  • Eksiklerinizi Görme: Deneme sınavlarını çözdükten sonra hangi konularda eksik olduğunuzu görebilirsiniz. Bu sayede eksiklerinizi tamamlamak için daha fazla çalışabilirsiniz.
  • Güven Kazanma: Deneme sınavlarında başarılı olmak, size sınavda da başarılı olabileceğinize dair güven verir. Bu da motivasyonunuzu artırır.

Bilsem Zeka BİLSEM Mülakat Deneme Sınavlarına Nasıl Katılabilirsiniz?

Siz de BİLSEM Bireysel Değerlendirme (Mülakat) sınavına hazırlanıyorsanız, aşağıdaki linke tıklayarak deneme sınavlarına katılabilir, kendinizi değerlendirebilirsiniz.

Unutmayın!

BİLSEM sınavına hazırlanmak için en önemli şey düzenli ve planlı çalışmanızdır. Deneme sınavları da bu süreçte size yardımcı olacak önemli bir araçtır.

Başarılar dilerim!

bilsemzeka-mülakat-avantajları

Sayısal

Hafıza

Sözel

Görsel

Mantık

Dikkat

Çocuklarımızın okul derslerinde başarı, yeni nesil sınavlara adaptasyon, zeka ve dikkat gelişimi için en büyük yardımcısı olan Bilsem Zeka’da şimdi kampanya var.

Uygulamamızı aşağıdaki linklerden ücretsiz indirebilirsiniz 

Dilerseniz web portalmınızdan da uygulamayı indirmeden kullanabilirsiniz.

Öğrenci Sınıf Bilgisi
Görüşme Saati