Gaziantep Bilsem Okulları

Gaziantep Bilsem (Bilim ve Sanat Merkezi), şehrin önde gelen eğitim kurumlarından biridir. Gaziantep Bilsem adres bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bilsem kayıt süreçleri ve bilim ve sanat alanlarındaki zengin içeriği hakkında detaylı bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Gaziantep Bilsem, öğrencilere üstün yetenekleriyle öne çıkma fırsatı sunan bir eğitim ortamına sahiptir. BİLSEM hakkında daha detaylı bilgiye “Bilsem Nedir?” konulu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Bilim ve Sanat Merkezleri sayfamızdan diğer illerdeki Bilsem Okul bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Çocuğunuzun bu okullarda eğitim gören öğrencilerin seviyesine çıkabilmesi ve genel yetenek alanında bilişsel kabiliyetlerini geliştirebilmesi için sunduğumuz eğitim paketlerimize göz atmanızı öneririz.

Gaziantep bilsem

Gaziantep Bilim ve Sanat Merkezleri Listesi

Adres:

EYÜP SULTAN MAH. MUSTAFA KÖKMEN BUL. ŞEHİT ÖMER SADETTİN BAKIR ORTAOKUL BLOK NO 151 İÇ KAPI NO A ÖZYURT NİZİP / GAZİANTEP

Telefon: +90 507 244 8264

Websitesi: http://nizipbilsem.meb.k12.tr

Adres:

IBN-I SINA MAH. 190014 NOLU CAD. NO: 10 İÇ KAPI NO: 1 ŞAHİNBEY / GAZİANTEP

Telefon: +90  342 336 8700

Websitesi: https://sahinbeybelediyesibilsem.meb.k12.tr

Adres:

ATATÜRK MAH. ADNAN İNANICI CAD. NO: 52 İÇ KAPI NO: 1 ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP

Telefon: +90  342 502 4000

Websitesi: http://nuraytuncaykarabilsem.meb.k12.tr

Sayısal

Hafıza

Sözel

Görsel

Mantık

Dikkat

Çocuklarımızın okul derslerinde başarı, yeni nesil sınavlara adaptasyon, zeka ve dikkat gelişimi için en büyük yardımcısı olan Bilsem Zeka’da şimdi kampanya var.

Uygulamamızı aşağıdaki linklerden ücretsiz indirebilirsiniz 

Dilerseniz web portalmınızdan da uygulamayı indirmeden kullanabilirsiniz.