Eskişehir Bilsem Okulları

Eskişehir Bilsem (Bilim ve Sanat Merkezi), şehrin önde gelen eğitim kurumlarından biridir. Eskişehir Bilsem adres bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bilsem kayıt süreçleri ve bilim ve sanat alanlarındaki zengin içeriği hakkında detaylı bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir Bilsem, öğrencilere üstün yetenekleriyle öne çıkma fırsatı sunan bir eğitim ortamına sahiptir. BİLSEM hakkında daha detaylı bilgiye “Bilsem Nedir?” konulu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Bilim ve Sanat Merkezleri sayfamızdan diğer illerdeki Bilsem Okul bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Çocuğunuzun bu okullarda eğitim gören öğrencilerin seviyesine çıkabilmesi ve genel yetenek alanında bilişsel kabiliyetlerini geliştirebilmesi için sunduğumuz eğitim paketlerimize göz atmanızı öneririz.

Eskişehir bilsem

Eskişehir Bilim ve Sanat Merkezleri Listesi

Adres:

ANA BİNA ARİFİYE MAH. BİLİR SK. NO 11 ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR EK BİNA AKARBAŞI MAH. KÜLTÜR SK. BLOK NO 6 ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR

Telefon: +90 222 234 7433 (Ana Bina) +90 222 220 1756 (Ek Bina)

Websitesi: http://eskisehirbilsem.meb.k12.tr

Sayısal

Hafıza

Sözel

Görsel

Mantık

Dikkat

Çocuklarımızın okul derslerinde başarı, yeni nesil sınavlara adaptasyon, zeka ve dikkat gelişimi için en büyük yardımcısı olan Bilsem Zeka’da şimdi kampanya var.

Uygulamamızı aşağıdaki linklerden ücretsiz indirebilirsiniz 

Dilerseniz web portalmınızdan da uygulamayı indirmeden kullanabilirsiniz.