Çankırı Bilsem Okulları

Çankırı Bilsem (Bilim ve Sanat Merkezi), şehrin önde gelen eğitim kurumlarından biridir. Çankırı Bilsem adres bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bilsem kayıt süreçleri ve bilim ve sanat alanlarındaki zengin içeriği hakkında detaylı bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Çankırı Bilsem, öğrencilere üstün yetenekleriyle öne çıkma fırsatı sunan bir eğitim ortamına sahiptir. BİLSEM hakkında daha detaylı bilgiye “Bilsem Nedir?” konulu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Bilim ve Sanat Merkezleri sayfamızdan diğer illerdeki Bilsem Okul bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Çocuğunuzun bu okullarda eğitim gören öğrencilerin seviyesine çıkabilmesi ve genel yetenek alanında bilişsel kabiliyetlerini geliştirebilmesi için sunduğumuz eğitim paketlerimize göz atmanızı öneririz.

Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi

Çankırı Bilim ve Sanat Merkezleri Listesi

Adres:

UMHURİYET MAH. VALİ AYHAN ÇEVİK CAD. AHMET MECBUR EFENDİ BİLİM VE SANAT MERKEZİ BLOK NO: 31 İÇ KAPI NO: 1 MERKEZ / ÇANKIRI

Telefon:+90 376 2127460

Websitesi:
http://cankiribilsem.meb.k12.tr

Sayısal

Hafıza

Sözel

Görsel

Mantık

Dikkat

Çocuklarımızın okul derslerinde başarı, yeni nesil sınavlara adaptasyon, zeka ve dikkat gelişimi için en büyük yardımcısı olan Bilsem Zeka’da şimdi kampanya var.

Uygulamamızı aşağıdaki linklerden ücretsiz indirebilirsiniz 

Dilerseniz web portalmınızdan da uygulamayı indirmeden kullanabilirsiniz.