Aydın Bilsem Okulları

Aydın Bilsem (Bilim ve Sanat Merkezi), şehrin önde gelen eğitim kurumlarından biridir. Aydın Bilsem adres bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bilsem kayıt süreçleri ve bilim ve sanat alanlarındaki zengin içeriği hakkında detaylı bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aydın Bilsem, öğrencilere üstün yetenekleriyle öne çıkma fırsatı sunan bir eğitim ortamına sahiptir. Bilsem hakkında daha detaylı bilgiye “Bilsem Nedir?” konulu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Bilim ve Sanat Merkezleri sayfamızdan diğer illerdeki Bilsem Okul bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Çocuğunuzun bu okullarda eğitim gören öğrencilerin seviyesine çıkabilmesi ve genel yetenek alanında bilişsel kabiliyetlerini geliştirebilmesi için sunduğumuz eğitim paketlerimize göz atmanızı öneririz.

Artvin Bilsem

Aydın Bilim ve Sanat Merkezleri Listesi

Adres:
FATİH MAH. ÇİNE CAD. BİLİM VE SANAT MERKEZİ SİTESİ AYDIN TICARET BORSASI BILIM VE SANAT MERKEZI BLOK NO 38 EFELER / AYDIN

Telefon:+90 256 2271122

Websitesi:
http://atbbilsemanaokulu.meb.k12.tr

Adres: ZAFER MAH. 2 SK. NO: 3 NAZİLLİ / AYDIN Telefon:+90 256 315 1771 Websitesi: http://nazillibilsem.meb.k12.tr

Adres:
YENİKENT MAH. AÇELYA SK. NO: 5 SÖKE / AYDIN

Telefon:+90 256 5122030

Websitesi:
https://sokebilsem.meb.k12.tr

Sayısal

Hafıza

Sözel

Görsel

Mantık

Dikkat

Çocuklarımızın okul derslerinde başarı, yeni nesil sınavlara adaptasyon, zeka ve dikkat gelişimi için en büyük yardımcısı olan Bilsem Zeka’da şimdi kampanya var.

Uygulamamızı aşağıdaki linklerden ücretsiz indirebilirsiniz 

Dilerseniz web portalmınızdan da uygulamayı indirmeden kullanabilirsiniz.