MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

ÖNEMLİ:

Bu ürünü ilk defa kullanmadan önce Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin tamamını dikkatle okuyunuz.

KULLANICI, Sözleşme konusu dijital ürünün ilk kullanımından veya çalıştırmasından itibaren işbu Sözleşmede geçen anlaşma koşullarıyla bağlı olduğunu, bu koşulları başka bir ihbara gerek kalmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır. İşbu hükümleri kabul etmemesi halinde KULLANICI, sözleşme konusu ürünlerden yararlanamaz, dijital içerikleri izleyemez, dersleri takip edemez ve dijital ürünü kullanamaz. Bu koşullar dışındaki kullanım halleri SATICI telif haklarının ihlali olarak nitelendirilecektir. İşbu sözleşme hükümlerinin KULLANICI tarafından kabul edilmemesi durumunda sözleşme konusu dijital ürünü satın almamak, dijital ürünün satın alınmış olması halinde kullanmaya devam etmemek KULLANICI’ nın sorumluluğundadır. SATICI, sözleşmeye konu dijital ürünün kullanımına başlandıktan sonra işbu Sözleşme hükümlerinin kabul edilmemesi sebebi ile hiçbir sorumluluk kabul etmez. Söz konusu Mesafeli Satış Sözleşmesi hükümleri, dijital ürünün bilgisayar, tablet veya telefonda kullanılmasına bakılmaksızın bütün versiyonlarında geçerlidir.

Sözleşme konusu ürünle ilgili tüm fikri ve sınai haklar Metabeyin Eğitim Bilişim ve Danışmanlık Ltd. Şti. (“BİLSEM ZEKA”) ya aittir. BİLSEMZEKA, www.bilsemzeka.com’ da, portal.bilsemzeka.com’da ve Bilsem Zeka uygulamasında yer alan herhangi bir dijital içeriğin izinsiz olarak kullanılması, çoğaltılması, yayılması, satışa sunulması ve benzeri durumlarda ilgili kişi veya kişiler hakkında hukuki ve cezai yaptırımlara başvurulacaktır.

 • 1. KONU

İşbu Sözleşme’nin konusu; ALICI’ nın, SATICI’ ya ait www.bilsemzeka.com web sitesinden veya uygulama içerisinden elektronik ortamda satın aldığı, işbu Sözleşme’ de ve Ön Bilgilendirme Formu’ nda bahsi geçen nitelikleri taşıyan, madde 3.’te belirtilen Ürün’ün satışı ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

İşbu Sözleşme kapsamında KULLANICI’ ya sunulan ürün, seçmiş olduğu dijital ürün içeriğinde yer alan kayıtlı içeriklerdir.

ALICI, satışa konu Ürün’ün temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli gibi Ürün ile ilgili tüm ön bilgiler konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda onayladığını ve sonrasında elektronik ortamda Ürün’ü satın aldığını işbu Sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder. Ön Bilgilendirme Formu ve ALICI adına gönderilecek Ürün’ün bedelini içerir fatura işbu Sözleşme’nin ayrılmaz parçasıdır.

 • 2. TARAFLAR ve TANIMLAR

2.1. SATICI

Unvanı    : Metabeyin Eğitim Bilişim ve Danışmanlık Ltd. Şti.. (“SATICI”)

Adres     : Bilişim Vadisi Muallimköy Mh. Deniz Cd. No: 143/5 İKN:Z01 41400 Gebze/Kocaeli
Mersis No : 0619118801900001

Telefon : 0 533 485 32 36

E-mail         : iletisim@bilsemzeka.com

Web Adresi : www.bilsemzeka.com

2.2. ALICI

Adı Soyadı:…………………….

Adres: …………….

Telefon:…………….

E-mail:……………………….

2.3. KULLANICI

ALICI ya da ALICI’ nın kullanıcı olarak bildirmiş olduğu kimse, İşbu Sözleşme konusu dijital ürünü kullanan kişidir. KULLANICI’ nın sınırlı ehliyetsiz (ergin olmayan çocuk) olması halinde; Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin onaylanması ile KULLANICI velisinin/vasisinin, KULLANICI’ nın işbu Sözleşme’ nin tarafı haline gelmesine icazet verdiği kabul edilir.

Kullanıcı, işbu sözleşmenin kurulması esnasında vermiş olduğu bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğunu ve sözleşmeye konu olan dijital ürünü hukuka aykırı bir amaçla kullanmayacağını kabul ve taahhüt eder.

 • 3. ÜRÜN BİLGİLERİ VE ÜCRETİ

3.1. ALICI, işbu Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde (“Sözleşme”) ve Ön Bilgilendirme Formu’ nda özellikleri aşağıda detaylı olarak belirtilen özgün ve kayıtlı dijital içerik ve Bilsem Zeka uygulamasını ve verilen canlı dersleri içermektedir. Ürün Bedeli, tüm vergileri kapsar.

Paket Adı

Paket İçeriği

Toplam Tutar

Bilsem Zeka Premium Paket

Bilsem Zeka Uygulamasına Premium Erişim, Canlı Dersler, Serüvenlerle Eğlenceli Eğitim, Performans ve Raporlama, Şampiyonlar Listesi, Rozet ve Keşifler, Karne gibi yerleşik özellikler  

……. TL

 

3.2. Satın alınan Ürün’ün diğer özellikleri ve kullanım koşulları bilsemzeka.com web sitesinde yer alan sayfada ve işbu Sözleşme’nin esas unsuru sayılan Ön Bilgilendirme Formu’ nda ve detaylı olarak belirtilmiştir.

 • 4. ÜRÜN KULLANIM (PREMIUM ERİŞİM) SÜRESİ

4.1. Ürün kullanım süresi ALICI tarafından satın alma işleminin gerçekleştiği tarihten itibaren Ürün bakımından bilsemzeka.com internet sitesinde, ürün detaylarında öngörülen tarihe kadar geçen süre boyunca premium içeriğe erişim imkanı olacaktır..

4.2. Paket içeriğine dahil olması halinde; prova biletleri mülakat modülleri, Bilsem Zeka dijital ürününün süresince devam eder. Bilsem Zeka dijital ürününün sona erdiği gün, içerik dahilindeki Uygulama kredi ve/veya haklar, kullanılmamış olsa dahi silinir. Uygulama marketlerinden satın alınan paketlerle ilgili süreler paket içeriğinde belirtildiği gibidir. 

4.2  Kullanıcılar abonelik paketi olarak satın aldıkları paketlerde abonelikleri dolayısıyla erişim süreleri dönem sonunda otomatik olarak yenilenir. ALICI, aboneliğinii Appstore, Playstore veya portal.bilsemzeka.com üzerinden iptal ettiğinde abonelik süresinin sonuna kadar erişimi devam eder. Abonelik iptal anından sonra geriye kalan sürenin ücretinin iade edilmesi mümkün değildir. Abonelik iptali durumunda abonelik süresinin sonunda premium içeriğe erişim hakkı sona erer. 

 • 5. CAYMA HAKKI

5.1. İşbu Sözleşme konusu ÜRÜN, online ve kayıtlı dijital içeriktir. Bu bakımdan, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’ a dayanarak hazırlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15/ğ Maddesi uyarınca “elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler” kapsamında kalması sebebiyle ALICI’ nın cayma hakkı bulunmamaktadır.

6.BİLSEM ZEKA İADE / İPTAL SÜRECİ NASIL İŞLER
İşbu Sözleşme konusu ÜRÜN(BİLSEM ZEKA ), online ve kayıtlı dijital içeriktir. Bu bakımdan, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’ a dayanarak hazırlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15/ğ Maddesi uyarınca “elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler” kapsamında kalması sebebiyle ALICI’ nın cayma hakkı bulunmamaktadır.
Mücbir sebepler dolayısı ile aboneliğinizi erken iptal ettiğinizde bu taahhüdü bozduğunuz için faydalandığınız indirim geçersiz sayılır.
1 aylık abonelikler iptal edilemez. Diğer aboneliklerin iptali, aboneliğinizin (iptal talebinizi bize ilettikten sonraki) en yakın iş gününden itibaren gerçekleştirilir.
BİLSEM ZEKA 3, 6 veya 12 aylık bir abonelik satın aldığınızda, yani bu kadar süre kullanım yapmayı taahhüt etmeniz karşılığında, size bir indirim sağlamıştır. Aboneliğinizi erken iptal ettiğinizde bu taahhüdü bozduğunuz için faydalandığınız indirim geçersiz sayılır.Aboneliğinizin başlangıç tarihinden, iptal talebinizi gönderdiğiniz tarihten sonraki ilk ay dönümüne kadar geçen süre için indirimsiz, tam ücret tahsil edilecektir .
Eğer ödeme taksit ile yapıldıysa, ilgili taksit tutarları önce banka tarafından tahsil edilir, sonrasında yapılan iadeye istinaden karta iade edilir. Bu süreçte son kullanıcı bu işlemleri +/- şeklinde hesap dökümünde görebilir.
Mücbir sebepler dolayısı ile ( 15 GÜN içerisinde ) aboneliğinizi erken iptal ettiğinizde bu taahhüdü bozduğunuz için faydalandığınız indirim geçersiz sayılır.
 

 • 7.ÖDEME YÖNTEMLERİ

 •  

7.1. Ödeme, aşağıda belirtilen yöntemlerden biri ile  yapılabilecektir:

Kredi Kartı ile Ödeme: www.bilsemzeka.com yahut  portal.bilsemzeka.com web sayfasında satın alınmak istenen Ürün’ ün ödeme bilgileri aşamasında yer alan yönergelerin izlenerek kredi kartı kullanmak sureti ile belirli bankalarla anlaşmalı olarak, taksit seçenekleriyle yapılan ödeme yöntemidir. Bu ödeme şeklinin seçilmesi halinde, Ürün Bedeli, yetkili elektronik ödeme sağlayıcı kuruluş tarafından tahsil edilmektedir. Taksitle ödeme yönteminin seçilmesi halinde, ödeme peşin fiyat üzerinden gerçekleşir, ödeme sağlayıcı kuruluştan kaynaklı vade farkı ALICI’ ya yansıtılması mümkün olabilmektedir. Bu durumda SATICI’nın bu masraftan sorumlu tutulması söz konusu olmayacaktır.

Havale/Eft Yolu ile Ödeme: Ödeme, SATICI’ nın Bilsem Zeka premium paketlerini “Havale/EFT ile Ödemek” seçeneği ile satın alınmasıdır. Ödeme işlemini tamamlamak için belirtilen banka hesap numaralarından birisine ödeme yapmanız gerekmektedir. Havale/EFT yolu ile ödeme sırasında ödeme açıklamasına, “Alınan Paket Bilgisi”, “Sınıf Bilgisi”, “Hesabın tanımlanacağı Telefon Numarası” bilgilerinin yazılması gereklidir. Bu ödeme yönteminin seçilmesi halinde, ödeme sağlayıcı kuruluşlar tarafından ilgili ödeme için havale veya EFT masrafları ALICI’ ya yansıtılabilir. Böyle bir durumda, SATICI’ nın ilgili havale veya EFT masraflarından sorumluluğu yoktur

İyzico ile Ödeme: Ödeme, SATICI’nın www.bilsemzeka.com web sayfasında satın alınmak istenen Ürün’ ün “iyzico ile Ödeme İçin” ödeme yönteminin seçilerek satın almanın devam ettirilmesidir. ALICI, Onayla ve Devam Et butonunun tıklanmasının ardından iyzico Güvenli Ödeme sayfasına yönlendirilerek ödemesini gerçekleştirir.

 

7.2 Seçilen Paketin 1,3 veya 6 aylık paket olması durumunda, 

Abonelik paketleri dönem sonunda ödemesi tekrarlayan abonelik(subscription) olarak tanımlanmaktadır, bu sebeple kart bilgileri iyzico altyapısında güvenle korunmakta ve dönem sonunda erişimin devamlılığı için Bilsem Zeka Erişimi dönemlik ücreti tahsil edilmektedir. Abonelik paketlerinde aboneliğin iptal veya durdurulması kontrolü ALICI tarafından yapılmaktadır. Kullanıcılar aşağıdaki platformlardan aldıklarında,

 

7.2.1  Eğer portal.bilsemzeka.com adresinde İyzico altyapısı ile 1, 3 veya 6 Aylık Bilsem Zeka Premium Paketi alınması halinde erişim paketi abonelik olarak tanımlanır. ALICI, profil sayfasında “Aboneliklerim” kısmında mevcut aboneliğini görüntüleyebilir ve dilediğinde aboneliğinin tekrarlanmaması için iptal etme yoluna gidebilir.

7.2.  Ödeme sırasında ALICI tarafından yapılabilecek hatalar nedeni ile ödemede çıkabilecek aksaklıklardan SATICI sorumlu değildir.

7.3. İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılan ödemelerin bedelleri üyenin kredi kartından otomatik olarak çekilir. Ödeme işlemi onaylandıktan sonra içerikler kullanıma açılır. ALICI Havale/Eft ile ödemeyi gerçekleştirdiğinde, ürün ücretinin hesaba geçmesi ile 24 saat içerisinde ÜRÜN, KULLANICI’ nın erişimine online açılır. Bilsem Zeka https://www.bilsemzeka.com internet sitesi indirim veya artırım ücret uygulamasını döneme göre değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

7.4  Uygulama üzerinden veya portal.bilsemzeka.com da uygulamada yer alan Provalar yahut Penemeler’e erişim için bilet satın alınması halinde alınan biletlerin her yılın 1 Eylül tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. Bu tarihten sonra tüm içerik güncellendiği için kullanıcının geçmişte erişim sağladığı Prova yahut Denemelere erişimi kesilecek kullanmadığı biletler ise hesabında kalmaya devam edecektir. Satın alınan biletlerin kullanılmaması halinde iade edilmesi söz konusu değildir. Bu biletler yeni Prova / Deneme tanımlaması yapıldığında tekrar kullanılabilecektir. Bilet hakkının başkasına devri de söz konusu değildir.

 • 8. GENEL HÜKÜMLER

8.1. İşbu Sözleşme ALICI ve SATICI arasında; ALICI tarafından Ön Bilgilendirme Formu’ nun okunduğunun ve teyit edildiğinin; İşbu Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nin okunduğunun ve kabul edildiğinin beyan edildiği an internet üzerinden akdedilmiş olup, bu andan itibaren hüküm ve sonuçlarını doğurur. Sözleşme’nin bir nüshası ALICI’ nın belirttiği e-mail adresine gönderilir.

8.2. ALICI, satın aldığı Ürün ile ilgili; Ön Bilgilendirme Formu’ nu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni onaylamasını ve ÜRÜN bedeline ilişkin ödemeyi gerçekleştirmesini müteakip başka bir işleme gerek kalmaksızın satış tamamlanır. Anılan onay işlemleri, ÜRÜN’ ün kullanım kapsam ve şartlarını kabul anlamına gelir. Bu suretle ÜRÜN, belirli süre boyunca ve işbu Sözleşme’ de yer alan koşullarla KULLANICI’ nın erişimine, online olarak açılır.

8.3. Dijital Ürün bilgisayarda, telefonda veya bir tablette veya browser özelliği olan herhangi bir cihazda kullanılabilir. Aynı anda sadece tek cihazdan kullanabilirsiniz. Bir cihazda başladıktan sonra başka cihazda kaldırğınız yerden devam edebilirsiniz. SATICI, ALICI satın aldıktan sonra bilgisayarı veya telefonu kullanamadığı için üründen yararlanamaması durumunda iade etmesi veya sorumlu olması söz konusu olamaz.

8.4. ALICI, Dijital Ürün’e ek olarak Bilsem Zeka’ya entegre varsa diğer ürünlerin de “Kullanıcı Üyelik Sözleşmesi” lerini onaylamış kabul edilir.

8.5. ALICI, KULLANICI’ ya ait bilgileri tam ve eksiksiz şekilde girmekle yükümlü olup, ALICI’ nın eksik veya hatalı şekilde bilgi vermesi halinde Ürün’ün kullanıma açılamaması veya gecikmesi durumunda SATICI’ nın sorumluluğu bulunmamaktadır. ALICI, işbu Sözleşme’nin kurulması esnasında SATICI tarafından KULLANICI’ ya ait kişisel verilerin işlenmesine ilişkin gerekli bilgilerin temin edildiğini, bu kapsamda SATICI ile paylaştığı KULLANICI’ ya ait kişisel verileri paylaşmaya yetkili olduğunu, KULLANICI’ ya yönelik KVKK kapsamında gerekli aydınlatma yükümlülüğünü yerine getirdiğini (gereği halinde açık rızasını aldığını), bu sebeple her türlü sorumluluğun kendisinde olduğunu kabul eder.

8.6. Satın alınan ÜRÜN’ ün özelliğine göre, Ön Bilgilendirme Formunda ayrıntıları, süresi ve şekli belirlendiği üzere, taahhüt edilen edimler SATICI tarafından işbu Sözleşmeye ve Ön Bilgilendirme Formuna uygun olarak ifa edilir.

8.7. Satın alınan dijital ürün programı, satış ve kullanımı 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile ilgili mevzuat hükümlerine tabidir.

8.8. Satın alınan her bir dijital ürün programı Sözleşmede belirtilen sürede, her halde 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile KULLANICI’ nın kullanımına açılır. Bu süre içinde dijital ürün programı kullanıma açılmaz ise, KULLANICI sözleşmeyi sona erdirebilir.

8.9. ALICI, satın aldığı dijital ürün programının bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, SATICI’ nın dijital ürün programını içeren premium içeriği KULLANICI’ nın kullanımına açma yükümlülüğü sona erer.

8.10. Dijital ürün programını içeren dijital içerik KULLANICI kullanımına açıldıktan sonra, ALICI’ nın ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan program bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından SATICI’ ya ödenmez ise, SATICI sözleşmeyi sona erdirir.

8.11. SATICI’ nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve dijital ürün programı süresinde kullanıma açılmaz ise, durum ALICI’ya bildirilir. ALICI, siparişin iptalini veya engel ortadan kalkana dek dijital içeriğin kullanıma açılmasının ertelenmesini talep edebilir. ALICI siparişi iptal ederse; ödemeyi havale/eft ile yapmış ise iptalinden itibaren iade ödemesi 10 gün içerisinde gerçekleştirilir. ALICI, ödemeyi kredi kartı ile ya da iyzico ödeme yöntemi ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 10 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir. Ancak ALICI, ilgili bankanın para iadesini hesabına 2-3 haftalık bir sürede yapabileceğini kabul eder ve SATICI’ nın bundan doğan bir sorumluluğu olmadığını bilir.

8.12 SATICI, ALICININ uygulamayı BİLSEM değelendirmeleri(tablet sınavı, bireysel değerlendirme vs.) ve başka bir sınava hazırlık için kullanması yönünde yönlendirmede bulunması söz konusu değildir. Bilsem Zeka uygulaması, hiçbir şekilde BİLSEM değerlendirmeleri veya benzer sınavlarda öğrencilerin başarısını garantilemez ve BİLSEM değerlendirmeleri hazırlığı için bir müfredat sunmaz, zira çocuğun bilişsel kabiliyetlerinin bütüncül gelişmesine odaklanır. Bu tür durumlarda tüm sorumluluk ALICI’ya aittir. ALICININ bu değerlendirmeler için uygulamayı kullanıyor olması SATICI için herhangi bir sorumluluk doğurmaz.

 • 9. KULLANICI’ NIN ÜRÜNÜ KULLANIM KAPSAMI, YÜKÜMLÜLÜKLERİ VE BEYANLARI

ALICI/KULLANICI, madde 3’ te belirtilen Ürün’ü satın almadan önce Ürün ile ilgili tüm ön bilgileri okuduğunu, anladığını, teyit ve kabul ettiğini internet ortamında onaylamakla beyan etmiş sayılır. ALICI/KULLANICI, söz konusu Ürün’ü satın alarak Ön Bilgilendirme Formunda ve belirtilen sınırlar ve şartlar kapsamında kullanım ve faydalanma hakkını elde etmiştir.

9.1. KULLANICI’ nın Beyanları

Dijital Ürün, internet erişimi gerektirir. Söz konusu internet bağlantısının sağlanması, kalitesi ve güvenliği KULLANICI’ nın sorumluluğundadır. KULLANICI, dijital ürünün kullanılmasıyla ilgili olarak elektronik cihazından/cihazlarının donanımsal eksikliklerinden; internet kalitesi ya da erişiminden kaynaklanan sorunlardan SATICI’ nın (BİLSEM ZEKA’nın) hiçbir koşul altında sorumlu olmayacağını kabul ve beyan eder.

İşbu Sözleşmeye konu dijital ürün, internet erişimi gerektirir. Söz konusu dijital ürünün kullanılabilmesi bakımından internet bağlantısının sağlanması, kalitesi ve güvenliği KULLANICI’ nın sorumluluğunda olup bu sorumluluk hiçbir koşul altında SATICI’ ya yüklenemez. KULLANICI, dijital ürünün kullanılması ile ilgili olarak elektronik cihazından/cihazlarından, her türlü donanımsal eksiklikten, internet kalitesi ve erişiminden kaynaklanan sorunlardan SATICI’nın hiçbir şekilde sorumlu olmayacağını kabul ve beyan eder.

KULLANICI, Bilsem Zeka, Bilsem Zeka, uzman, soru birimi ve teknik destek çalışanları dahil herhangi bir çalışanına genel ahlaka ve kamu düzenine aykırı, uygunsuz, onur kırıcı yorum, paylaşım, söz ve/veya davranışlarda bulunması halinde; dijital ürünün kullanımının SATICI (Meta Beyin Eğt. Bil. Dan. Ltd. Şti) tarafından tek taraflı olarak sonlandırılabileceğini, sistem dışına çıkarılabileceğini kabul ve beyan eder.

 • KULLANICI, dijital ürünü kullanırken gerçekleştirdiği tüm eylemlerden sorumlu olduğunu kabul ve beyan eder.

9.2. KULLANICI’ nın Yükümlülükleri

KULLANICI, şifre ve Kullanıcı adının gizli kalması için gerekli dikkat ve özeni göstereceğini, şifreyi ve Kullanıcı adını herhangi bir üçüncü şahsa açıklamayacağını, dijital ürünü herhangi bir üçüncü şahsa kullandırmayacağını, şifresinin yetkisiz üçüncü şahıslar tarafından ele geçirildiğini öğrenmesi veya bundan şüphelenmesi halinde derhal SATICI’ ya haber vereceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

KULLANICI, sözleşmeye konu dijital ürünü işbu Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan hükümlere uygun olarak kullanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

KULLANICI, dijital ürünün yalnızca kendisi tarafından kullanılacağını, dijital ürünü üçüncü bir şahsa kiralamayacağını, satışını yapmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

KULLANICI, satın alma esnasında vermiş olduğu bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğunu ve bu bilgilerde sonradan meydana gelen herhangi bir değişikliği SATICI’ ya derhal bildireceğini kabul beyan ve taahhüt eder.

KULLANICI, dijital ürünü kullanırken herhangi bir gizlilik ihlali söz konusu olması halinde derhal ve gecikmeksizin SATICI’ yı bilgilendireceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

KULLANICI, deprem, yangın, sel gibi tabii afetler veya savaş, terör eylemleri gibi sebeplerle, ya da internet altyapısı, veri hatları gibi ağ iletişim altyapısına dayalı unsurlarda meydana gelebilecek ve SATICI’ nın elinde olmayan sebeplerle ürünün kullanılamaması durumunda SATICI’ nın herhangi bir sorumluluğunun olmayacağını, herhangi bir nam altında SATICI’ dan tazminat veya diğer herhangi bir talepte bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

KULLANICI, almış olduğu ücretli içeriğe sahip içeriği kullanması veya indirmesi sebebiyle sistemine herhangi bir zarar geldiğini, indirilen içerikten dolayı sistemine virüs gibi kötü amaçlı kodların bulaştığını öne sürerek SATICI’ dan herhangi bir tazminat talebinde veya diğer herhangi bir talepte bulunamaz.

KULLANICI, SATICI’ nın sunduğu ürünü alması dolayısıyla SATICI tarafından elde edilen bilgilerin tamamen kendi rızası ile elde edilmiş olduğunu, KULLANICI satın aldığı dijital içerikleri görüntüleyebilmesi için gerekli olan yazılımların (örneğin Media Player) lisanslı olduğunu, lisanssız yazılımların kullanılmasından oluşabilecek herhangi bir sorundan SATICI’ nın herhangi bir sorumluluğunun olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

KULLANICI, sözleşme konusu dijital ürünü yalnızca bireysel olarak kullanacağını, herhangi bir üçüncü şahsın kullanımına izin vermeyeceğini, her ne şekilde olursa olsun ticari amaçla kullanmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

KULLANICI, dijital ürünü kullanırken gerçekleştirdiği tüm eylemlerden sorumlu olduğunu kabul ve beyan eder.

 

 • 10 SATICI’NIN BEYANLARI VE TAAHHÜTLERİ

10.1. SATICI, işbu Sözleşme konusu Ürün’ün Ön Bilgilendirme Formunda belirtilen niteliklere uygun olmasından sorumludur. SATICI tarafından sağlanan ürünlere ilişkin dijital içeriklerin ALICI’ ya ait elektronik cihazlarda çalıştırılması için üçüncü taraflarca sağlanan uygulamalara ilişkin her türlü sorumluluk KULLANICI’ ya aittir. SATICI, doğrudan doğruya dijital ürünle ilgili olmayan internet bağlantısı, cihaz, teknik ve kullanıcı kaynaklı sorunlardan hiçbir koşul altında sorumlu tutulamaz. Ayrıca SATICI, dijital ürünün dayandığı yazılımın hatasız ve kesintisiz çalışacağının garantisini vermez.

10.2. SATICI, Ön Bilgilendirme Formunda mevcut mücbir sebepler hariç olmak üzere, işbu Sözleşme ve Ön Bilgilendirme Formu kapsamında satın alınan tarihten ürün bakımından bilsemzeka.com internet sitesinde ürün detaylarında öngörülen tarihe kadar sürekliliğini sağlamakla yükümlüdür. Ürün’de yer alan dijital içeriklerin müfredat değişikliği vb. sebeplerden dolayı değiştirilmesi, güncellenmesi ve içeriklerin iyileştirilmesi amaçlarıyla bu süre içerisinde ALICI’ nın dijital içeriklere erişememesi, sürekliliğin ihlali anlamına gelmeyecektir.

10.3. SATICI, Ürün’ün sunumunun ALICIYA teslim edilmesinin (ifanın) kendisinden kaynaklanmayan bir sebeple imkansızlaşması halinde, sözleşmenin ifasının imkansız olduğunu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde ALICI’ ya bildirmekle yükümlü olacaktır. SATICI ayrıca söz konusu Ürün ile ilgili meydana gelecek değişiklikleri www.bilsemzeka.com resmi web sitesinde, SMS vasıtası ile veya belirleyeceği diğer bir yöntem ile tüm ALICI/KULLANICI’ lara duyurmakla yükümlüdür.

10.4. Dijital içerikler; yazılım geliştirme, müfredatın güncellenmesi ve benzeri sebeplerle belirli günlerde erişime kapatılabilmektedir. ALICI/KULLANICI, dijital içeriklerin SATICI’dan kaynaklanmayan sebeplerle kesintiye uğraması ya da performans seviyesinde farklılıklar gözlenmesi halinde SATICI’ nın bu durumu düzeltmek için gerekli özeni ve çabayı gösterdiğini bilir ve anılan durumlarda SATICI’ nın tazminat yükümlülüğü bulunmadığını beyan ve kabul ve beyan eder.

10.5. Bilsem Zeka platformunda, piyasadaki benzer standartlar ve koşullar dahilinde kullanıma engel olmayacak seviyede hata, kusur ya da kesinti oluşabilir.

10.6. Dijital içeriklerin geliştirilmesi, müfredata uyarlanması ve güncellenmesi gibi sistem ve içerik çalışmalarının, elde olmayan sebeplerle on günden uzun süreli olarak Bilsem Zeka platformunu kesintiye uğratması halinde Meta Beyin; ALICI/KULLANICI’ ya programın kullanım miktarı kadar bedelden indirim yaparak iadesini gerçekleştirebilir.

10.7. SATICI yalnızca işbu Sözleşme’ de ve Ön Bilgilendirme Formu’ nda bilgileri yer alan Ürün’ü ALICI’ ya sağlamakla yükümlü olup, ALICI/KULLANICI’ya bir başarı veya kesin bir sonuç taahhüdünde bulunmamaktadır. Ürün’ün ALICI/KULLANICI’ nın subjektif beklentisine uygun olmamasından ve bu sebeplerle ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde SATICI sorumlu değildir.

10.8. SATICI, Ürün ile sunulan herhangi bir içerik sonucunda maruz kalınan kayıp veya hasarlardan, veri kaybından veya herhangi bir ses, görüntü, fotoğraf, yazılım, teçhizat veya içerikteki hata, hasar ya da bozulmalardan, Ürün’ün ALICI tarafından kullanımı neticesinde oluşacak herhangi bir telif hakkının ve/veya mülkiyet hakkının ihlalinden hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. Ayrıca, KULLANICI’nın işbu Sözleşme hükümlerine aykırı eylemleri neticesi meydana gelen zararlardan SATICI hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.

10.9. SATICI, Ürün ile sunulan her türlü dijital içerik üzerinde, tamamen kendi takdirinde olmak üzere, değişiklik yapma, makul sınırlar içinde kalmak üzere, gerekli olan içeriği kaldırma ve/veya yeni bir içerik ekleme, içerikleri güncel dijital ürün programlarına uygun hale getirmek amacıyla önceden bildirimde bulunmaksızın güncelleme yapma yetkilerine sahiptir.

 • 11. SÖZLEŞMENİN, SÜRESİ, SONA ERMESİ VE FESHİ

11.1. İşbu Sözleşme, bu Sözleşme’ nin 4.1. bendinde belirtildiği süre sonunda başka hiçbir işleme gerek olmaksızın, kendiliğinden sona erer.

11.2. Paket içeriğine dahil olması halinde; prova biletleri mülakat modülleri, Bilsem Zeka dijital ürün süresince devam eder. Bilsem Zeka dijital ürününün sona erdiği gün, içerik dahilindeki Uygulama kredi ve/veya haklar, kullanılmamış olsa dahi silinir. Uygulama marketlerinden satın alınan paketlerle ilgili süreler paket içeriğinde belirtildiği gibidir.

11.3. SATICI, ALICI/KULLANICI’ nın İşbu Sözleşme’den doğan yükümlülüklerini İşbu Sözleşme’ de, belirtilen şekilde yerine getirmemesi halinde derhal ve bildirimsiz olarak Sözleşme’ yi feshedebilir. Bu halde ALICI/KULLANICI, SATICI’ dan hiçbir bedel talep edemez.

11.4. KULLANICI’ nın, Bilsem Zeka personeli, teknik destek çalışanlar, müşteri hizmeti görevlileri dahil herhangi bir çalışanına genel ahlaka ve kamu düzenine aykırı, uygunsuz, onur kırıcı yorum, paylaşım, söz ve/veya davranışlarda bulunması halinde; Bilsem Zeka kullanımı ve Sözleşme Meta Beyin tarafından tek taraflı olarak ve bildirimde bulunmaksızın sonlandırılabilir.

11.5. Satın alınan ürüne ilişkin dijital içeriklerin geliştirilmesi, müfredata uyarlanması ve güncellenmesi gibi sistem ve içerik çalışmalarının, elde olmayan sebeplerle on günden uzun süreli olarak Bilsem Zeka platformunu kesintiye uğratması halinde Meta Beyin; ALICI/KULLANICI’ ya programın kullanım miktarı kadar bedelden indirim yaparak iade gerçekleştirilebilir ve Sözleşme sonlandırılabilir.

 • 12. LİSANS

12.1. İşbu Sözleşmeye konu dijital ürünün satın alınmasıyla SATICI’ ya (Meta Beyin Bilişim) ait ESER’in (dijital ürün) münhasır olmayan ve yalnızca kullanım hakkına ilişkin lisansın, KULLANICI’ya sınırlı ve süreli olarak tevdii söz konusudur.

12.2. ESER, yürürlükteki her türlü mevzuat ile korunmakta olup, İşbu Sözleşme ile KULLANICI’ya ESER’den doğan herhangi bir mali ya da manevi hakkın devri yapılmamakta; yalnızca Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında münhasır olmayan kullanım lisansı, ticari olmayan ve kişisel kullanım için, dijital ürün içeriğinde belirlenen abonelik veya kullanım süresi boyunca tevdi olunmaktadır.

12.3. SATICI (Meta Beyin Bilişim), işbu Sözleşme’ nin kullanıcıya bırakmadığı ESER’ e ilişkin her türlü hakkı, mülkiyeti ve menfaati (bunlarla sınırlı olmamakla birlikte tüm Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları dahil) açıkça saklı tutar.

12.4. KULLANICI, İşbu Sözleşme konusu lisanstan doğan, SATICI’ nın ve tedarikçilerinin fikri mülkiyet haklarını ihlal ederek; eseri izinsiz kopyalaması, çoğaltması, dağıtması ya da izin gerektirecek şekilde görüntülemesi, bazı çalışmalarda kullanarak türetmesi (türevlerini oluşturması) gibi hallerde, SATICI’ ya 5.000.000 TL (beşmilyon TL) cezai şartı herhangi bir mahkeme kararına gerek olmaksızın ödemeyi; bu cezai şartın fahiş olmadığını, ihlalin ve kusurun ağırlığına göre Meta Beyin Eğt. Bil. Dan. Ltd. Şti’nin bu ceza miktarını artırabileceğini ve mahkemelerden terkini veya tenkisini talep etmeyeceğini peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder. SATICI, bu ihlalden dolayı uğradığı zararlar nedeniyle, ayrıca, ilgili mevzuat çerçevesinde suç veya ceza öngören hükümlerden doğan ve/veya Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Rekabet Hükümleri ve ilgili mevzuat uyarınca tazminat ve/veya tüm dava haklarını saklı tutar.

 • 13. KULLANIM SINIRLARI

13.1. KULLANICI,

Ürünün yahut üründe sunulan içeriğin herhangi bir yazılım bileşenine ilişkin olarak kısmen veya tamamen tersine mühendislik yapamaz, uygunsuz bir erişim elde etme teşebbüsünde bulunamaz, dijital ürünün bir kısmını ya da tamamını kopyalayamaz, taklit edemez, 2. El dahil olmak üzere satışını yapamaz, sosyal medya ortamlarında ve diğer internet sitelerinde yayınlayamaz ve bu platformlarda satışa sunamaz, ürünü, Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Ön Bilgilendirme Formu’nda yer alan amaçlar haricinde kullanamaz, SATICI’ nın fikri mülkiyet haklarını veya diğer haklarını ihlal edecek herhangi bir eylemde bulunamaz, sistemin bütünlüğüne, veya sistemde yer alan herhangi bir içeriğe zarar verecek eylemlerde bulunamaz, dijital ürün (ESER) üzerindeki herhangi bir ticari markayı veya işareti kapatamaz, kaldıramaz, değiştiremez veya tahrif edemez, ürünün herhangi bir bölümünü ya da tamamını kopyalayamaz, kiraya veremez, lisans sağlayamaz yahut 2. el dahil olmak üzere satışını yapamaz, ürünün tamamını yahut herhangi bir bölümünü başka bir web sitesinde paylaşamaz, ürüne zarar verici nitelikte kötü amaçlı yazılım yahut zararlı kod kullanamaz, ürünü, ürün ile doğrudan rekabet edebilecek herhangi bir ürün, hizmet veya teknolojiyi geliştirmek, ticarileştirmek, lisanslamak veya satmak amacıyla kullanamaz ürünü kullanırken ulusal veya uluslararası mevzuat hükümlerini ihlal edemez, ürünün tamamını yahut herhangi bir bölümünü başka bir web sitesinde paylaşamaz, dijital ürün’de faaliyetlerini gerçekleştiren eğitmenler ile dijital ürünün kullanım sınırları haricinde hiçbir şekilde iletişime geçemez, SATICI’nın veya üçüncü bir şahsın telif, marka, patent, ticari sır başta olmak üzere ve bunlarla sınırlı olmayarak haklarını ihlal edecek eylemlerde bulunamaz, dijital ürün’ün kullanımı için kendisine tahsis edilmiş kullanıcı bilgilerini veya şifre bilgilerini paylaşamaz, Dijital ürünü işbu Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Ön Bilgilendirme Formunda yer alan hükümlere aykırı kullanımda bulunamaz, okul, sınıf, yardımcı kurs, özel ders gibi toplu alanlarda ya da KULLANICI harici kişilere kullanıma açamaz.

 

13.2. SATICI’ nın bu ihlalden dolayı uğradığı zararlar nedeniyle, ayrıca Türk Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca tazminat hükümlerine ve/veya cezai hükümlere başvurma hakkı saklıdır.

13.3. KULLANICI, SATICI’ nın hem 11.4. maddede anılan cezai şart bedelini hem de borcun ifasına aykırılıktan doğacak tazminat bedelinin ifasını ayrı ayrı talep edeceğini kabul eder.

13.4. KULLANICI’ nın İşbu Sözleşme hükümlerine aykırı eylem ya da işlemi sebebiyle, SATICI’ nın işbu Sözleşmeyi feshetme KULLANICI’ ya sağlanan dijital içeriğin kullanımına son verme ve KULLANICI’ nın dijital içeriğe erişimini kapatma, kısıtlama veya askıya alma hakkı saklıdır.

13.5. KULLANICI’ nın dijital ürünü işbu Sözleşme hükümlerine aykırı kullanımı halinde yukarıdaki hükümler hariç, SATICI’ nın gerekli her türlü müdahalelerde bulunma hakkı saklıdır.

 • 14. SORUMSUZLUK KAYDI

14.1. SATICI, işbu Sözleşme konusu dijital ürün bakımından üründen beklenen olağan işlevleri yerine getirmesi için kendisinden beklenen dikkat ve özeni göstermekle sorumluluktan kurtulur. SATICI, KULLANICI’ya herhangi bir başarı ya da sistemin kusursuz işleyeceği taahhüdünde bulunmaz.

14.2. SATICI işbu Sözleşme konusu dijital ürünü; yazılım geliştirme, müfredatın güncellenmesi gibi sebeplerle belirli günlerde erişime kapatma hakkına sahiptir. KULLANICI, dijital içeriklerin SATICI’ dan kaynaklanmayan sebeplerle kesintiye uğraması ya da performans seviyesinde farklılıklar gözlenmesi halinde SATICI’ nın bu durumu düzeltmek için gerekli özeni ve çabayı gösterdiğini bilir ve anılan durumlarda SATICI’ nın tazminat yükümlülüğü bulunmadığını kabul ve beyan eder.

14.3. KULLANICI, söz konusu dijital ürünü kullanmaya başlamakla işbu Sözleşme hükümlerini kabul eder ve KULLANICI’ nın dijital ürünün kullanımına ilişkin lisans kapsamını bildiği kabul edilir. Dijital ürünü elektronik cihazına kuran KULLANICI, işbu Sözleşme’yi ve Lisans kapsamını bilmediğinden hareketle SATICI’ nın sorumluluğuna başvuramaz. Mesafeli Sözleşme kabul edilmiş ve onaylanmış olacaktır.

14.4. KULLANICI’ nın sınırlı ehliyetsiz olması durumunda, KULLANICI’ nın Sözleşme’ nin tarafı olmasına velisi/vasisi tarafından geçerli ve hukuka uygun icazet verildiği kabul edilir. Aksi yöndeki iddialardan hiçbir şekilde SATICI sorumlu olmayacak ve SATICI’ nın işbu halde doğacak bütün zararından ALICI doğrudan doğruya sorumlu olacaktır.

14.5. SATICI, söz konusu dijital ürünün kullanımıyla doğrudan veya dolaylı olarak ilgili olabilecek donanım veya işletim sistemi arızasından, telif hakları SATICI’ya (Meta Beyin Bilişim) ait olmayan veritabanı yazılımından, iletişim ağı (network) tasarım ve bağlantı hatalarından, voltaj dalgalanması ve elektrik kesilmesinden virüs bulaşmasından ve benzeri çevresel faktörler ve kullanıcı hatalarından kaynaklanacak bilgi ve yazılım kayıplarından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

14.6. SATICI, KULLANICI’nın sözleşmeye aykırı eylemlerinden doğan zararlardan hiçbir koşul altında sorumlu tutulamaz.

 • 15. ELEKTRONİK İLETİ

15.1. ATICI, Ürün’e ilişkin hizmetin ifasının yerine getirilebilmesi sebebiyle, ödemenin gerçekleştirilmesi ve arıza-hata durumlarının düzeltilmesi aşamalarında ALICI’ ya yapacağı bilgilendirmeleri ALICI’ nın izni olmaksızın yapabilir.

15.2. Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik’ in 2/b bendi uyarınca SATICI, Bilsem Zeka dijital ürün KULLANICI’ sı ya da velisine ticari ileti iletebilir.

15.3. Kullanıcıya özel ürün verilebilmesi için dijital ürünün satın alınması sırasında isim, soyisim, adres ve e-mail adresinin alınması gereklidir. Bu bilgiler olmadan dijital içeriğe erişim sağlanması mümkün değildir. Bu aşamada KULLANICI’ nın, bilgilerinin doğruluğunu teyit etmesi dijital ürünün işlevselliği bakımından önemlidir.

15.4. Meta Beyin Bilişim, Dijital ürünün kurulumunun sağlandığı, KULLANICI’ ya ait elektronik cihazın IP adresini Sözleşmenin kurulması ve ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması (6698 sayılı KVKK m.5/2-c) nedeniyle kaydeder. KULLANICI’ ya ait IP adresinin işlenmesi, dijital ürünün kurulumunun, güvenliğinin sağlanması ve ileride doğabilecek arıza-hataların giderilebilmesi bakımından gereklidir.

15.5. Ürün içerisinde yer alan soru bankası testlerine katılan KULLANICI’ nın sıralaması test sonucunda derecelendirilir. Bu sayede, KULLANICI’ nın tüm diğer dijital ürün KULLANICI’ ları arasında seviyesinin tespiti sağlanır. KULLANICI, sıralamasının ilk 100’ de veya ilk 1000’de yer alması ve “En İyiÖğrenciler” listesine girmesi halinde; isim ve soyadının ilk harfi birlikte puan ve seviye bilgilerini yayınlama yoluna gidebilir..

15.5. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat çerçevesinde kalmak üzere, KULLANICI’ ya ait kişisel, eğitsel, sistem kullanım verilerini ve diğer bilgileri Meta Beyin Eğt. Bil. Dan. Ltd. Şti., KULLANICI’ nın güvenliğini ihlal etmeden değerlendirebilir, analiz edebilir, gerektiğinde üçüncü kişilerle paylaşabilir ve bu verileri kullanım değerlendirme uygulamalarında ve kendi yükümlülüğünü ifa etmek ve bazı istatistiki değerlendirmeler için anonim olarak, bir veri tabanı üzerinde tasnif edip süresiz olarak muhafaza edebilir.

15.5. KULLANICI daha detaylı bilgiye erişim için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırlanan Aydınlatma Metni’ ne ve Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması Politikasına www.bilsemzeka.com internet sitesinden ulaşılabilir.

 • 16. SÖZLEŞMENİN, SÜRESİ, SONA ERMESİ VE FESHİ

16.1. İşbu Sözleşme, bu Sözleşme’ nin 4.1. bendinde belirtildiği süre sonunda başka hiçbir işleme gerek olmaksızın, kendiliğinden sona erer.

16.2. Paket içeriğine dahil olması halinde, prova biletleri mülakat modülleri Bilsem Zeka dijital ürün paketi süresince devam eder. Bilsem Zeka dijital ürün paketinin sona erdiği gün, içerik dahilindeki Uygulama kredi ve/veya haklar, kullanılmamış olsa dahi silinir. Uygulama marketlerinden satın alınan paketlerle ilgili süreler paket içeriğinde belirtildiği gibidir.

16.3. SATICI, ALICI/KULLANICI’ nın İşbu Sözleşme’den doğan yükümlülüklerini İşbu Sözleşme’ de, belirtilen şekilde yerine getirmemesi halinde derhal ve bildirimsiz olarak Sözleşme’ yi feshedebilir. Bu halde ALICI/KULLANICI, SATICI’ dan hiçbir bedel talep edemez.

16.4. KULLANICI’ nın, Meta Beyin uzman, soru birimi ve teknik destek çalışanları dahil herhangi bir çalışanına genel ahlaka ve kamu düzenine aykırı, uygunsuz, onur kırıcı yorum, paylaşım, söz ve/veya davranışlarda bulunması halinde; Bilsem Zeka kullanımı ve Sözleşme Meta Beyin tarafından tek taraflı olarak ve bildirimde bulunmaksızın sonlandırılabilir.

16.5. Satın alınan ürüne ilişkin dijital içeriklerin geliştirilmesi, müfredata uyarlanması ve güncellenmesi gibi sistem ve içerik çalışmalarının, elde olmayan sebeplerle on günden uzun süreli olarak Bilsem Zeka platformunu kesintiye uğratması halinde Meta Beyin; ALICI/KULLANICI’ ya programın kullanım miktarı kadar bedelden indirim yaparak iade gerçekleştirilebilir ve Sözleşme sonlandırılabilir.

 • 17. KISMİ GEÇERSİZLİK

17.1. İşbu Sözleşmede yer alan hükümlerden herhangi birinin hükümsüz olması halinde bu geçersizlik sözleşmenin tümüne sirayet etmeyecek ve sözleşme, diğer hükümleri ile geçerliliğini koruyacaktır.

 • 18. UYUŞMAZLIK HALİNDE YETKİLİ MERCİİ

18.1. ALICI, işbu Sözleşme’ den doğan veya işbu Sözleşme ile ilgili olan uyuşmazlıklarda ikametgahının bulunduğu yerdeki Tüketici Hakem Heyeti’ne veya Tüketici Mahkemesi’ne başvurabilir.

 • 19. YÜRÜRLÜK

19.1. İşbu Sözleşme, ALICI tarafından okunarak elektronik ortamda onaylandığı takdirde tüm hüküm ve koşullarıyla yürürlüğe girecektir. ALICI, bu hususu bilerek Sözleşme’ yi okumuş ve onaylamıştır.

19.2. İşbu Sözleşme’nin bir örneği, satın alma sırasında başvuru formunda bildirilen e-mail adresine ALICI tarafından muhafaza edilmek üzere otomatik olarak gönderilecektir.

 

BİLSEM MÜLAKAT Sınavına Etkili Hazırlık ve İNDİRİMLİ Eğitim Paketimiz ile ilgili sizi arayıp detaylı bilgilendirmemiz için, hemen aşağıdaki bilgileri girin:

Görüşme Saati